ZAMOTO AUTO CENTRUM

+ 48 796 154 963 Tomasz

+ 48 516 154 963 Jan

ul. Usługowa 1
66-460 Witnica

Jesteśmy legalną stacją demontażu pojazdów / punktem zbierania pojazdów działającą na podstawie posiadanego zezwolenia w zakresie zbierania gospodarki odpadami wydanego przez Marszałka Województwa Lubuskiego o numerze F79. Wystawiamy wszystkie dokumenty potrzebne do wyrejestrowania samochodu oraz ubezpieczalni, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na zwrot składek.


ODBIÓR POJAZDÓW


Nasi klienci mogą oddać samochód do złomowania w naszej siedzibie, która mieści się w Witnicy, przy ulicy Żwirowej 8 lub zgłosić się telefonicznie pod numerami telefonów


+ 48 796 154 963 Tomasz


+ 48 516 154 963 Jan.


Po uzgodnieniu szczegółów możemy odebrać pojazd własnym transportem bez żadnych dodatkowych kosztów. Działając w trosce o czas klientów wszystkie niezbędne dokumenty wystawiamy od ręki. Rozliczenie odbywa się w dogodny dla klienta sposób, gotówką lub przelewem.


Złomujemy wszystkie pojazdy niezależnie od stanu.Działamy na terenie


Województwa Lubuskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, A2 S3. Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn, Dębno,  Słubice, Łupowo, Szczecin, Zielona Góra, Witnica, Bogdaniec, Jenin, Krzeszyce, Kostrzyn, Myślibórz, Sulęcin i inne oraz Niemiec


CZĘŚCI SAMOCHODOWE


Z uwagi na bardzo dużą ilość przyjmowanych pojazdów, posiadamy bardzo bogaty wybór używanych i nowych części samochodowych. Wszystkie sprzedawane przez nas części są sprawdzane i oznaczane. Udzielamy na nie gwarancji. Sprzedaż odbywa się w naszej siedzibie lub wysyłkowo.